Комунальне підприємство "Ковельводоканал" Ковельської міської ради
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаЯкість питної води покращилася!


Впродовж 2014 року КП  «Ковельводоканал» було виконано чималий обсяг робіт з будівництва нових мереж, реконструкції існуючих, впровадженні нових технологій.
Каналізаційним господарством прокладено нову каналізаційну мережу по вул. Старицьких та прилеглих вулицях загальною протяжністю близько 700 м; проведено заміну ділянок каналізаційної мережі по вулицях міста загальною протяжністю 195 м; встановлено нове насосне обладнання на КНС №1 та №10, постійно проводяться ремонти колодязів та заміна пошкоджених і відсутніх люків. На даний час на каналізаційній насосній станції №1 виконуються ремонтно-будівельні роботи. Велика увага приділяється встановленню огорожі у Зонах санітарної охорони об’єктів 
КП  «Ковельводоканал», оскільки вони забезпечують надійність обслуговування та охорону будівель, - повідомили у КП  «Ковельводоканал».
Водопровідним господарством замінено 417м водогону Ø400 по вул. Липинського; прокладено нову водопровідну мережу Ø100 по вул. Драй-Хмари протяжністю 630м та виконано під’єднання двадцяти семи нових абонентів; замінено водопровідну мережу Ø200 протяжністю 300м в поймі р.Турія, від свердловини №8 до №12.
Для покращення якості питної води придбано електролізну установку, що дало підприємству можливість Впродовж 2014 року Ковельським УВКГ «Ковельводоканал» було виконано чималий обсяг робіт з будівництва нових мереж, реконструкції існуючих, впровадженні нових технологій.та нарешті позбутися цього небезпечного газу, що може завдати шкоди здоров’ю людини та навколишньому середовищу. Постійно проводяться ремонти та заміна запірної арматури, ділянок мережі; встановлюються відсутні та пошкоджені люки.
На каналізаційних очисних спорудах проведено ремонт другого пісковловлювача з заміною запірно-регулюючої арматури; замінено 30м трубопроводу на верхній насосній станції; очищено біоставки від мулових відкладень та дві мулові карти від уже осушеного осаду, замінено напірний пульпопровід. Відремонтовано адміністративно-побутовий корпус, замінено тридцять два вікна на енергозберігаючі, заасфальтовано прилеглу територію. Важливо відзначити, що цього року на очисних спорудах замінено аварійний повітропровід від повітродувної станції до аеротенків освітлювачів, що дало змогу стабільно працювати спорудам.
У внутрішньобудинкових мережах триває планова заміна розподільчих трубопроводів та стояків будинків, у разі необхідності - заміна запірно-регулюючої арматури та каналізаційних випусків. Одним з нововведень у роботі дільниці є побудинкове обслуговування згідно графіку, під час якого мешканці певного будинку можуть отримати консультацію та допомогу від слюсарів-сантехніків.
Стабільно працює енергетичне господарство. Проводяться планові огляди та заміна щитів керування, трансформаторів, кабельних ліній та іншого електричного обладнання.
Однією з проблем підприємства є відсутність проектно-кошторисної документації на ряд об’єктів. Водоканал тісно співпрацює з проектними інститутами для її відновлення. Варто зазначити, що у 2014 році на виготовлення таких документів використано близько 200 тис. грн. Завдяки співробітництву з проектним інститутом «Львівдіпрокомунбуд» проведено геодезичні роботи на каналізаційних очисних спорудах міста Ковеля, чим зроблено перший крок до повної реконструкції очисних споруд. Також завершуються роботи з виготовлення схеми оптимізації водопровідних та каналізаційних мереж, що дасть можливість виявити проблемні місця та усунути їх, тим самим покращити надання послуг з постачання холодної води та відведення стоків. На стадії завершення знаходяться проекти на реконструкцію КНС №1 та №5.
При підготовці до осінньо-зимового періоду 
КП  «Ковельводоканал» велику увагу приділяє утепленню приміщень теплозберігаючими матеріалами, заміні вікон та дверей, аварійних покрівель.
Що стосується розвитку та вдосконалення водоканалу, зазначимо, що створено нову лабораторію повірки лічильників; побудовано виробничо-технічний корпус по вул.Івасюка,13 та збудовано п’ять боксів для автотранспорту підприємства за адресою вул.Геологів,2; проведено ремонт у побутових приміщеннях для більшої комфортності перебування та відпочинку працівників; придбано два нові автомобілі: один - для аварійної диспетчерської служби, інший - для лабораторії та інженерно-технічних працівників.
Не зважаючи на те, що 
КП  «Ковельводоканал» проводить майже всі роботи за власні кошти, жодного місяця не було затримки з виплатою заробітної плати. Відсутня поточна заборгованість за електроенергію (на відміну від попередніх років). Наступним кроком у вдосконаленні роботи водоканалу буде зменшення втрат питної води. Для досягнення задуманого підприємство планує встановити прилади обліку води у кожному будинку міста та на водозабірних спорудах водоканалу. Також планується придбати екскаватор з глибиною копання більше 5м; замінити повітродувки каналізаційних очисних споруд на більш енергоефективні та сучасні; провести реконструкцію напірного каналізаційного колектора Ø150 та протяжністю 1.85 км від КНС №10 до очисних споруд, а також замінити непрацюючі аератори на аеротенках.
КП  «Ковельводоканал» і надалі буде перейматись проблемами своїх абонентів та працювати так, щоб вони отримували задоволення від наданих нами послуг, оскільки немає іншої галузі, яка була б так тісно була пов'язана із забезпеченням комфортних умов проживання людини, забезпеченням життєдіяльності підприємств та установ, лікарень та шкіл. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від стійкості і надійності цієї сфери, від професіоналізму і відповідальності працюючих у ній людей.

 
16-04-2015
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою


Посилання на сайти