Комунальне підприємство "Ковельводоканал" Ковельської міської ради
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаПідприємство року


На початку засідання виконкому міський голова Олег Кіндер разом із секретарем міської ради Михайлом Гетьманом вручили Національний сертифікат начальнику управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» Юрію Рибачку.
У результаті ранжування повного переліку суб’єктів господарської діяльності України, згідно з фінансово-економічними показниками підприємство удостоєно почесного звання «Комунальне підприємство року 2014».
У сертифікаті зазначено, що «Ковельводоканал» отримав «Золото» рейтингу серед великих та середніх підприємств за сумою показників фінансово-господарської діяльності: «Прибутковість та ліквідність», «Масштаби виробництва та платоспроможності», «Соціальні показники», «Ефективність використання ресурсів», «Інвестиційна привабливість» за основним видом діяльності.
Міський голова зауважив, що в умовах досить складної економічної та політичної ситуації нелегко забезпечити стабільну роботу підприємства, а тим більше – його успішний розвиток. Але завдяки вмілому керівництву та професійному колективу це зробити вдається і ковельчани отримують високу якість надання послуг. Олег Кіндер подякував колективу водоканалу за досягнення і побажав подальшої успішної діяльності та розвитку підприємства.


10-04-2015
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою


Посилання на сайти