Комунальне підприємство "Ковельводоканал" Ковельської міської ради
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаВводяться нові державні стандарти у сфері ЖКГЗ метою забезпечення державних соціальних гарантій у сфері житлово-комунального обслуговування, приведення існуючих норм споживання житлово-комунальних послуг до їх фактичного обсягу споживання, дотримання принципу соціальної справедливості під час надання пільг і субсидій, відповідно до статей 5 і 9 Закону України “Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії” Кабінет Міністрів України прийняв Постанову "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування".
Підпунктами другим та четвертим пункту третього вказаної постанови установлюються соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з водопостачання та водовідведення, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії в розмірі 4 метрів кубічних на одну особу в місяць. 
У разі відсутності квартирних приладів обліку холодної води нарахування плати за користування послугами з централізованого водопостачання та водовідведення інвалідам війни та членам їх сімей, на яких відповідно до законодавства поширюються пільги, здійснюється виконавцями/виробниками такої послуги згідно з соціальними нормативами, встановленими в розмірі тих же 4 метрів кубічних.
Дана постанова набула чинності з 1 жовтня 2014 року. Тому, для уникнення непорозумінь, радимо всім абонентам нашого підприємства, які мають намір отримати субсидію на оплату комунальних послуг, в найкоротший термін встановити лічильники води і докласти зусиль для неперевищення споживання води вище вказаних норм.
17-04-2015
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою


Посилання на сайти