Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаЗа борги доведеться заплатити

 

 Ковельське УВКГ "Ковельводоканал" надає послуги з приймання та оброблення стічних вод від неканалізованих районів.

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.


   Згідно
ст. 96 Цивільного процесуального кодексу України передбачено розгляд справ про стягнення боргу за житлово-комунальні послуги в порядку наказного провадження, для якого характерні такі особливості:
 Деякі громадяни спромоглися «надбати» значних боргів за отримані комунальні послуги. Не реагуючи на попередження, звернення та оголошення про необхідність оплати за спожиту воду і водовідведення, злісні неплатники продовжують завдавати шкоди не лише водоканалу, а й сумлінним абонентам. Тому, наше підприємство, розпочало нову хвилю по роботі з боржниками – стягнення заборгованості в судовому порядку із залученням державної виконавчої служби.
 
 Окрім того, згідно ст. 382 Кримінального Кодексу України в Україні запроваджено кримінальну відповідальність фізичних осіб за невиконання рішень суду. Таке правопорушення карається штрафом від 500 до 1 тис. неоподаткованих мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до 3-х років.  
 
 Відповідно до ст. 11 Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець у процесі здійснення виконавчого провадження має право накладати арешт на майно боржника, опечатувати, вилучати, передавати таке майно на зберігання тареалізовувати його в установленому законодавством порядку. Слід зауважити, що стягнення за виконавчими документами може бути звернено на будь-яке майно боржника, як на рухоме, так і нерухоме.
 
 Чого ж досяг боржник не сплачуючи за надані йому послуги, за великим рахунком паразитуючи на добросовісних платниках, яких більшість? Якщо суд виніс ухвалу про стягнення боргу і виконавча служба спрацює, то боржник: погасить борг, заплатить судові витрати по справі та понесе витрати на провадження виконавчих дій – виконавчий збір. Крім того, сума загального боргу перед Водоканалом при зверненні в суд автоматично зростає на розмір індексу інфляції та 3-х процентів річних, які нараховуються згідно із ст. 625 Цивільного кодексу України (а це приблизно 30% від наявної суми боргу).
 
 Ми щиро вдячні мешканцям міста, які щомісячно вчасно розраховуються за комунальні послуги і сподіваємося, що боржники все ж вирішуватимуть питання погашення боргів у добровільному порядку, не доводячи справу до судів та дій виконавчої служби.

До уваги боржників Водоканалу
 
Ковельське УВКГ «Ковельводоканал» звертається до мешканців міста, які мають заборгованість за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення та запрошує їх відвідати підприємство та укласти договір реструктуризації (розтермінування) боргу, який склався у споживача в силу тих чи інших обставин.
Укладання договору буде проводитись з урахуванням фінансового стану споживача. Таким чином, укладання такого договору значно знизить фінансове навантаження абонента по оплаті комунальних послуг, а отримані суми заборгованісті нададуть змогу Водоканалу здійснювати безперебійно свою діяльність та надавати послуги з водопостачання та водовідведення належної якості.
При зверненні на підприємство для укладання договору реструктуризації заборгованності при собі необхідно мати паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду та довідку про склад сім’ї. Прийом ведеться в робочі дні з 8:00 до 17:00 в абонентському відділі служби обліку і збуту).
Одночасно, при укладанні вказаного вище договору, особи, які бажають встановити прилади обліку спожитої води, можуть скористатися таким правом – їм будуть надані відповідні консультації з цього питання.
Пам’ятаймо, що УВКГ Ковельводоканал  засновано на власності територіальної громади міста, і від нас з Вами залежить наш загальний добробут.
21-04-2015
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти