Витік каналізації по вул.Шевченка
У деяких колодязях встановлено спеціальні каналізаційні сітки. Ці сітки встановлено, щоб сторонні предмети не могли потрапити до насосного обладнання Каналізаційних насосних станцій (КНС) та не вивести його з ладу. Адже це може призвести до несподіваних наслідків для всього міста.
Та коли ці сітки забиваються сторонніми предметами, різним мотлохом, який мешканці скидають до туалету, це призводить до витоку рідини з колодязів. І ми могли спостерігати це сьогодні по вул.Шевченка.
Фахівці «Ковельводоканалу» ЧЕРЕЗ ДЕНЬ ПЕРЕВІРЯЮТЬ сітки в колодязях.
Сітку по вул.Шевченка чистили в п’ятницю. Потім аварійна бригада виїжджала в неділю в першій половині дня, щоб в котре прочистити сітку. І от сьогодні, в понеділок, ми приїхали і зафіксували витік з колодязя.
У сітці було виявлено багато вологих серветок, мішки для сміття та тверді харчові відходи.
Засмічення та витоки з каналізації відбуваються, зазвичай, через недбалість мешканців. Цього разу долучилися до створення аварійної ситуації мешканці прилеглих вулиць: Садової, Нової та будинку по вул..Шевченка,9.
Просимо відповідально ставитися до комунальних мереж міста. Адже це – запорука якісного життя.
Будь ласка, розкажіть своїм сусідам та дітям про те, що КАНАЛІЗАЦІЯ – НЕ СМІТНИК!
Адже майбутнє нашого міста створюється свідомими діями кожного жителя.
Колектив «Ковельводоканалу».
Дбаємо про людей та довкілля.