Комунальне підприємство "Ковельводоканал" Ковельської міської ради
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаНам не байдуже

  
 
 Разом із частиною цивілізованого світу ми доєдналися до діяльності потужної волонтерської організації, яка займається збором коштів на турнікети та протизастудні препарати для бійців ЗСУ, що виборюють нашу перемогу.

– 
Тому що нам не байдуже, – заявляють  працівники «Ковельводоканалу», які поділилися своєю одноденною зарплатою на користь міжнародного волонтерського логістичного центру «Марлог»  і, таким чином, зібрали 40 000 грн на протизастудні ліки, які дуже чекали воїни.


 Цей донат став найщедрішим у останньому волонтерському зборі. Тому колектив «Марлогу» вирішив відзначити такий внесок особливим подарунком.

 Представники волонтерського центру «Марлог»  тепло висловили свою вдячність нашому колективу та вручили Ляльку-Мотанку, створену народною майстринею України - невимушений, але вражаючий жест визнання від проекту «Мистецький фронт».

волонтерська діяльність

 Ці унікальні ляльки, створені з любов’ю до України і з вірою в Добро, стали не тільки частиною нашої культури, а й справжнім джерелом допомоги. Завдяки продажу цих виробів по всьому світу назбиралося близько мільйона гривень, призначених для закупівлі тактичної медицини для бійців ЗСУ.

 Одну ляльку, наприклад, було продано у Нью-Йорку за 25 тисяч доларів. Ці
Ляльки-Мотанки стали символом єднання та солідарності цивілізованого світу проти агресії та насильства.– Так приємно, що у вас не доводиться нічого просити. Ви самі знаєте, коли прийти на допомогу, – подякувала Наталія Попова від імені волонтерів центру «Марлог» колективу «Ковельводоканалу» у особі керівника Юрія Рибачка. – З вашої легкої руки ми зібрали 147 000 грн на ліки, які  дуже чекали воїни.


 Це вже не перший внесок колективу водоканалу у майбутнє нашої країни.

 Працівники «Ковельводоканалу» постійно активно долучаються до волонтерських зборів на турнікети «Січ» та на рятівну медицину для наших воїнів, демонструючи тим самим свою відданість важливим справам та підтримку воїнів у їхній нелегкій боротьбі.

10-11-2023
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти