Комунальне підприємство "Ковельводоканал" Ковельської міської ради
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаЗ днем народження!

  
 
 
     18 вересня свій день народження святкує керівник, що в професійному середовищі не потребує додаткового представлення – Юрій Іванович РИБАЧОК. 
     Якщо поставити запитання, з чим асоціюється наш керівник, то багато хто скаже, що це харизма, перфекціонізм, масштаб особистості, розум, вимогливість. І лише деякі близькі люди знають, що за лідерськими якостями і твердістю характеру ховається нескінченна любов до своїх рідних, вміння турбуватися про сім’ю та постійно бути на роботі. 
     Невпинний ритм життя в стилі multi-task. Неймовірні навички тайм-менеджменту та вміння бути присутнім всюди одночасно. Створення глобальної стратегії розвитку «всього човна» та детальне слідкування за кожним окремим проєктом чи бізнес-процесом у режимі реального часу. Чути побажання інших та відстоювати власну точку зору. 
     Все це – Юрій Іванович.
     Юрію Івановичу, Ви належите до категорії людей, які не просто можуть змінити простір навколо себе, а які можуть змінити вектор розвитку цілої галузі.
     Ви – людина неймовірної енергії, ерудиції і бажання досягати досконалості у всьому. 
     Сьогодні ми щиро вітаємо Вас! Бажаємо того – чого хочемо всі ми: мирного неба, світлих надій , добрих ранків, спокійного вечора та тихої ночі, впевненості у завтрашньому дні. Бажаємо Вам сил, мудрості, наснаги, терпіння та здоров’я, аби й надалі так спритно маневрувати віражами життя у сьогоденні та майбутньому!
     З днем народження!
18-09-2022
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти