Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаНе словом, а ділом!!!

 

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.

      Колектив Ковельського управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» висловлює подяку Ковельському міському голові  за чудовий подарунок: дизельний генератор для станції 2-го підйому, це неоціненний внесок у розвиток нашого підприємства. Дуже символічно, що даний подарунок ми отримали в переддень 55-річчя з дня заснування управління.

     Ігорю Леонтійовичу, Ваша підтримка – свідчення небайдужого ставлення до проблем нашого управління.В наш нелегкий час, коли все більше людей, організацій  потребує турботи та матеріальної допомоги дуже приємно, що є влада, яка здатна сприймати чужі проблеми, як свої. Ми дуже вдячні,  що Ви не стоїте осторонь від проблем комунальних підприємств. 

     Сьогодні наше підприємство обслуговує близько 47 тис. мешканців міста та близько 400 підприємств, установ та фізичних осіб-підприємців. Придбання електричного генератора,  у разі відсутності електроенергії , забезпечить функціонування насосної станції другого підйому, яка є важливою ланкою системи водопостачання і забезпечує подачу води споживачам майже всього міста у необхідному обсязі.
          Надаючи допомогу, ви допомагаєте не просто матеріально, але й даруєте впевненість у завтрашньому дні та надію на краще життя.
           Дякуємо, що наше звернення  було почуте та підтримане, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. 
           Бажаємо Вам усі благ і процвітань. Мирного неба,  міцного здоров’я, радості і добра!
 Момент передачі генератора від наших німецьких друзів було зафіксовано на фото, які увійдуть в історію розвитку водоканалу. 
15-07-2022
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти