Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаПовідомлення про нарахування.

 

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.

    

Ковельське УВКГ «Ковельводоканал»  з 01.06.2022 р. буде проводити нарахування  за послуги  водопостачання та водовідведення по  загальнобудинкових   водолічильниках у слідуючих будинках :         

  вул. 40р Перемоги, 7

                                вул. Косачів, 1

                       вул. Смірнова, 3

              Нарахування буде здійснюватись    відповідно до вимог   п. 11 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою КМУ від 21 липня 2005 р. N 630 із змінами та доповненнями: у разі встановлення будинкових засобів обліку води у багатоквартирному будинку, де окремі ( або всі ) квартири обладнані квартирними засобами обліку, споживачі, які не зняли та не передали показання квартирного засобу обліку виконавцю  та які  не мають квартирних засобів обліку ( у разі обладнання  всіх квартир  квартирними засобами обліку – споживачі , які не зняли та не передали показання  квартирного засобу обліку  виконавцю), оплачують послуги згідно з  показаннями будинкових засобів обліку, не враховуючи витрати води виконавця, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які є власниками або орендарями приміщень у цьому будинку, та сумарних витрат води за показаннями усіх квартирних засобів обліку. Різниця розподіляється між споживачами, які не мають квартирних засобів обліку, та споживачами , які не зняли та не передали показання квартирного засобу обліку води виконавцю, пропорційно кількості мешканців квартири в разі відсутності витоків із загальнобудинкової мережі, що підтверджується актом обстеження, який складається виконавцем у присутності не менш як двох мешканців будинку.

Звертаємо увагу! Вище вказана різниця показань вузлів обліку може виникнути у зв’язку з витоками у внутрішньо будинкових мережах, або не облікованими втратами води з вини не добропорядних громадян, тобто тих, які мають незаконні підключення до засобу обліку води.

Тому наполегливо рекомендуємо співвласникам багатоквартирного будинку контролювати та дбати про якісне обслуговування і справний стан внутрішньо будинкових мереж.

                                 Шановні споживачі послуг !

З метою раціонального  використання питної води та сплати лише за фактично спожиті послуги рекомендуємо Вам встановити засоби  обліку води.

Для правильності проведення нарахувань за спожиті послуги  Ви зобов’язані відповідно до укладених договорів та діючого законодавства  вчасно подавати показники лічильників за телефонами : 5-36-96, 067-704-22-89, 099-711-42-01, 067-815-83-26, на електронну адресу  kovelvoda@ukr.net, в особистому кабінеті на сайті http://kovelvoda.com або особисто в Абонентський відділ Ковельського УВКГ «Ковельводоканал»  м. Ковель, вул. Івасюка, 13.

(  Графік  роботи з понеділка по п´ятницю з 08.00.год.- 17.00.год.)

Адміністрація Ковельського УВКГ «Ковельводоканал»

07-06-2022
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти