Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаЗ восьмим березня!

 

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.

 Шановні жінки!
💙💛Чоловіки Ковельського УВКГ «Ковельводоканал» щиро та з нескінченним теплом і любов'ю вітають вас з 8 Березня! 
 
       Цей день не випадково пов'язаний із найпрекраснішим часом року, адже жінка – це уособлення краси, милосердя та душевної гармонії. Разом з нею у світ приходять любов і доброта, турбота та ніжність.
 
       Нещодавно життя кожного українця розділилося на «до» та «після». Цьогорічне жіноче свято ми зустрічаємо в тяжкій воєнній обстановці.  
 
       У цей час жінки та чоловіки мужньо захищають українську землю та кожного українця. Трудовий колектив Ковельського УВКГ сумлінно виконує свої обов’язки на підприємстві, сприяючи всебічної підтримці нашим Збройним силам.
 
       Наші любі жінки!
       Ви – берегині домашнього вогнища. Завдяки вашій мудрості, ніжності, жіночності та вмінню знаходити компроміси, наші сім’ї міцні. Від вас залежить добробут і затишок у домі, що впливають і на завтрашній день країни. Саме ви, дорогі жінки, надихаєте нас, чоловіків, на добрі справи.
 
       Щиро бажаємо вам мирного неба, стійкості, терпіння, успіхів, здоров’я і енергії. Нехай кожен новий день буде наповнений радістю перемог. Нехай з вами буде відчуття весни – світлої і прекрасної. Нехай у ваших родинах панує благополуччя, любов і злагода.
        Зараз в країні не час для святкувань. Але скоро ми разом з вами відсвяткуємо перемогу! Ми зробимо це заради вас, заради наших дітей, заради майбутнього!

З повагою, чоловічий колектив управління🌸🌸🌸
08-03-2022
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти