Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаПодяка за підтримку в конкурсі

 

 Ковельське УВКГ "Ковельводоканал" надає послуги з приймання та оброблення стічних вод від неканалізованих районів.

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.
     Дорогі ковельчани, друзі, колеги, працівники комунальних та інших підприємств, установ, організацій, Ковельське УВКГ "Ковельводоканал" висловлює вам свою щиру подяку за підтримку в конкурсі «Найоригінальніше новорічне оформлення будівель». Ми цінуємо кожен ваш голос. Без вашої активної участі у голосуванні нам би не вдалося бути першими. Також хочемо подякувати організаторам за надану можливість проявити себе. Цей конкурс зарядив наш колектив позитивною енергетикою на цілий рік.
 
     Ми доклали чимало зусиль, щоб наше управління у Новорічні та Різдвяні свята виглядало гарним та урочистим. Весь новорічний декор було зроблено ВЛАСНОРУЧ насамперед для себе, а також для створення святкового дизайну міста. Наше підприємство протягом багатьох років самостійно створює святковий настрій до новорічних, великодніх та інших свят . Це для нас стало хорошою традицією. Кожне оформлення робимо неповторним

     Оскільки була можливість брати участь у конкурсі, ми спробували та увійшли в новий рік з перемогою. Ковельське УВКГ "Ковельводоканал" зайняло перше місце за результатами голосування. Нам не соромно за себе, бо ми дійсно вкладаємо душу і серце  у свою роботу. 

Дякуємо всім!!!
Бережіть себе та будьте здорові!!!
12-01-2021
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти