Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаДо відома споживачів!!!

 

 Ковельське УВКГ "Ковельводоканал" надає послуги з приймання та оброблення стічних вод від неканалізованих районів.

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.


Шановні Ковельчани!

   Ковельське управління водопровідно-каналізаційного господарства УВКГ «Ковельводоканал» інформує споживачів послуг про те, що в зв’язку з продовженням карантину управління надалі працюватиме в режимі обмеження спілкування із споживачами. Однак карантинні умови роботи не матимуть негативного впливу на якість надання послуг та забезпечення безперебійного та безаварійного водопостачання і водовідведення. Звернення, заяви та скарги, що надходять від громадян, розглядатимуться у штатному режимі, дописувачі вчасно отримуватимуть відповіді на питання, що виникли у ході споживання послуг водоканалу.

   Одним з таких питань є нарахування за полив присадибних ділянок. Нарахування за полив проводиться у період з травня по серпень місяці включно в залежності від кількості сонячних днів у місяці відповідно до довідки метеослужби та на підставі норм, затверджених рішенням виконкому № 318 від 09.08.12р.

   Для того, щоб уникнути непорозумінь у питаннях нарахувань коштів за полив, власникам присадибних ділянок необхідно встановити лічильники води, так як у наступному році претензії щодо відміни нарахувань за полив не розглядатимуться.

  Важливою складовою стабільної роботи УВКГ «Ковельводоканал»  є своєчасна оплата споживачами послуг з водопостачання і водовідведення. Від цього напряму залежить забезпечення виробничих підрозділів управління запасними частинами та матеріалами необхідними для оперативного усунення та попередження аварійних ситуацій.

   Оплату послуг необхідно здійснювати не в останні дні розрахункового місяця, а на протязі 5-10 днів після отримання квитанцій для того, щоб Ваші кошти надійшли у розрахунковому місяці  а не в наступному, так як несвоєчасна оплата послуг автоматично призводить до віднесення споживачів у розряд «дебіторів»

   Наголошуємо на необхідності своєчасного ( до останнього робочого дня місяця споживання послуг) подання показників лічильників у зручний для Вас спосіб із наведених нижче:

         -по телефону за номерами:

          5-36-96;

          5-34-42;

          067-7042289;

         -Viber:

              067-7042289;

        -поштова скринька для записок з показниками лічильників по вул. В.Івасюка,13;

        -особистий кабінет споживача.

   Оплата послуг здійснюється у банківських або інших платіжних установах, в касі підприємства по вул. В.Івасюка,13 –де не нараховуються кошти за банківські послуги, в «Приват-24» або за допомогою інших платіжних сервісів, що здійснюють приймання та перерахунок коштів від споживачів на рахунки УВКГ «Ковельводоканал».
З повагою, адміністрація УВКГ «Ковельводоканал». 

02-09-2020
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти