Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаРоботи з повірки лічильників води

 

 Ковельське УВКГ "Ковельводоканал" надає послуги з приймання та оброблення стічних вод від неканалізованих районів.

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.

   На адресу Ковельського УВКГ «Ковельводоканал» надходять численні звернення від споживачів на рахунок повірки лічильників без демонтажу. Надаємо роз’яснення по технології проведення повірки водолічильників.

   Роботи з повірки лічильників води виконуються за допомогою «Установки проливної АС-П». Принцип роботи «Установки проливної АС-П» заснований на методі фотофіксації процесу вимірювання з подальшим шифруванням і збереженням даних вимірювань в енергонезалежній пам’яті. Метод фотофіксації дозволяє зменшити час повірки, використовуючи при цьому близько 30 літрів води.

   Процедура повірки лічильника води за допомогою «Установки проливної АС-П» розділена на 2 етапи: перший – безпосередньо на місці експлуатації квартирного лічильника води, а другий – віддалено, за місцезнаходженням повірника.

   На першому етапі технік встановлює відеокамеру проливної установки на рахунковий механізм лічильника води, підключає установку до трубопроводу, по якому тече вода, що пройшла через лічильник. Підключення проводиться за допомогою гнучкого шлангу в точці розбору води (кран, змішувач, душова лійка). Установка автоматично (без участі людини) отримує всю інформацію для проведення повірки. Установка повністю усуває вплив людського чинника на процес вимірювань та забезпечує достовірність отриманих результатів.
   
   Технік, що проводить вимірювання у квартирі, не впливає на результат, тому що не виписує та не надає документи про повірку власнику лічильника.

   Установка повністю усуває вплив людського чинника на процес вимірювань та забезпечує достовірність та неупередженість отриманих результатів.

   Повірка лічильників води за допомогою «Установки проливної АС-П» не потребує демонтажу, а надалі і монтажу лічильників. При здійсненні вимірювань ми не порушуємо цілісність пломб, а отже опломбування після повірки не потрібне.

   Дані про повірку зберігаються на захищеному ресурсі і доступні для перегляду та друку документів для замовника.

   Повірка без демонтажу виконується згідно з вимогами методики повірки лічильників води з механічним відліковим пристроєм номінальних діаметрів DN10, DN15, DN20 на місці експлуатації та внесення змін до Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів, затвердженою наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.12.2016 № 2129.

 

Адміністрація Ковельського УВКГ «Ковельводоканал»

01-08-2019
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти